Archiwum: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate prezentuje ramowy kalendarz imprez Związku w 2021 roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom makroregionalnych oraz ogólnopolskich mistrzostw i pucharów OYAMA PFK za podjęcie się tego ważnego zadania, OSU!
OSU!, Drodzy Shihan, Sensei, Sempai!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
oraz Nowego Roku,
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch


Hanshi Jan Dyduch w imieniu Krakowskiego Klubu OYAMA składa gorące podziękowania wszystkim uczestnikom i partnerom programu SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM w 2020 roku, Osu!

W dniach 19-22.10.2020 r. odbyły się zawody XIX Krakowskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci. Wystartowało około 480 uczniów, którzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych oraz technicznych. Ze względu na epidemię COVID-19, zawody zostały wyjątkowo przeprowadzone tylko na poziomie grup treningowych i bez udziału publiczności. Olimpiadę zorganizował Krakowski Klub OYAMA przy finansowym wsparciu Gminy Miejskiej Kraków w ramach programu "Sport przeciw wykluczeniom".
Sensei Monika Pniewska-Brusik 2 dan, utytułowana zawodniczka i wieloletnia instruktorka została szefową Zabrzańskiego Klubu Sportowego Karate "BUSHIDO". Gratulujemy i życzymy powodzenia, OSU!
Witajcie po wakacjach i urlopach, OSU! Rozpoczynamy nowy sezon- 2020/2021. W imieniu Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate prezentujemy list Hanshi Jana Dyducha 8 dan, życząc Wszystkim wielu sukcesów, OSU!
OSU!, Drodzy Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 prezentujemy list szefa OYAMA Polskiej Federacji Karate- Hanshi Jana Dyducha 8 dan, OSU!
W związku z trwającą epidemią i ostatnimi zarządzeniami władz, kluby członkowskie OYAMA PFK przeszły do MIESZANEJ FORMUŁY prowadzenia zajęć.
Obok treningów online, filmów i prelekcji szkoleniowych do korzystania w warunkach domowych, równolegle odbywają się także limitowane ilością ćwiczących, zajęcia w salach i halach sportowych oraz na boiskach przyszkolnych...
Zarząd OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate zatwierdził wyniki Egzaminu Mistrzowskiego OYAMA IKF, który odbył się w Niemczech-Cottbus dnia 18.01.2020 r. Test przeprowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan w asyście Shihan Andrzeja Tomiałowicza 5 dan, reprezentanta krajowego Federacji w Niemczech.
W związku z trwającą epidemią koronawirusa i zarządzeniami władz, kluby członkowskie OYAMA Polskiej Federacji Karate przeszły do formuły zdalnego prowadzenia zajęć. Obok treningów online, filmów szkoleniowych do korzystania w warunkach domowych, odbywają się także wywiady i prelekcje w ramach klubowych programów edukacyjnych i sportowo-szkoleniowych. OSU!
Drodzy Shihan, Sensei, Sempai, OSU!
Szanowni Rodzice!

Z okazji Świąt Wielkanocnych
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch
Komitet Organizacyjny DAGEKI Mistrzostw Świata Karate Kontaktowego w Montrealu ze względu na epidemie koronawirusa przenosi zawody na 2021 rok.
Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate informuje o odwołaniu wszystkich zawodów na terenie kraju, w oparciu o decyzje Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie.

Z dniem 16 marca, zostaną zamknięte wszystkie szkoły, uczelnie wyższe, placówki sportowe i kulturalne, a także zostanie zawieszona działalność szkoleniowa w naszych stowarzyszeniach- co najmniej do dnia 25.03.2020 włącznie.
W dniach 4-5 stycznia 2020 r., w Brennej odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Federacji poświęcone doskonaleniu form OYAMA Kobudo Kata z udziałem szefów klubów, kierowników wyszkolenia technicznego, sędziów oraz uczestników kursów Instruktora Sportu i Trenera II klasy w Oyama karate. W Mityngu wzięło udział przeszło 130 osób z całego kraju.
  

W dniu 18.01.2020 r. w Cottbus odbył się Egzamin Mistrzowski OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate, do którego przystąpiło 16 kandydatek i kandydatów z Niemiec oraz Polski. Test przeprowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan w asyście Shihan Andrzeja Tomiałowicza 5 dan, reprezentanta krajowego OYAMA IKF w Niemczech.

GALERIA ZDJĘĆ: www.oyama-foto.pl
Dnia 23 lutego 2020 r. w Turku odbyło się seminarium szkoleniowe z udziałem zawodników i instruktorów Makroregionu Północno-Centralnego OYAMA PFK. Treningi prowadził Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan.