Sukcesy

Sukcesy międzynarodowe

Otwarte Mistrzostwa Europy EKTG

Knockdown

Seniorki i Seniorzy (23-35 Lat)

Złoty medal: Szulc Angela
Złoty medal: Cyrulik Justyna
Złoty medal: Czopek Wiktor
Złoty medal: Łuczyński Łukasz
Srebrny medal: Wróbel Ewa
Srebrny medal: Anlauf Paweł
Srebrny medal: Szczegielniak Izabela
Srebrny medal: Smai Samir
Brązowy medal: Gąsior Małgorzata
Brązowy medal: Kowalik Jakub
Brązowy medal: Kwapisz Bartłomiej

Seniorzy Starsi (Powyżej 35 Lat)

Złoty medal: Sukmanowski Mariusz
Złoty medal: Bilski Hubert
Srebrny medal: Misiaszek Roman
Srebrny medal: Łazarczyk Sławomir
Brązowy medal: Brusik Przemysław
Brązowy medal: Siegieńczuk Marcin
Brązowy medal: Kisiel Jarosław
Brązowy medal: Poniński Arkadiusz

Młodzieżowcy (18-22 Lata)

Złoty medal: Rutkowska Anna
Złoty medal: Rożek Angelika
Złoty medal: Krupa Michał
Złoty medal: Wadowski Ryszard
Złoty medal: Juźwiak Michał
Srebrny medal: Broda Aleksandra
Srebrny medal: Stanek Patrycja
Srebrny medal: Serek Adam
Brązowy medal: Gryc Magdalena
Brązowy medal: Kasperek Katarzyna
Brązowy medal: Matyszewski Paweł

Tameshiwari

Srebrny medal: Łanda Mateusz

Kata Open

Seniorki i Seniorzy

Złoty medal: Szulc Angela
Złoty medal: Kowalik Jakub
Srebrny medal: Kosturek Mateusz
Srebrny medal: Stanek Patrycja
Brązowy medal: Lichoń Patrycja
Brązowy medal: Cierpioł Sebastian

Juniorki Młodsze, Juniorki i Juniorki Starsze

Złoty medal: Chylińska Dominika
Złoty medal: Gałuszka Marlena
Srebrny medal: Szwagierczak Karolina
Srebrny medal: Sudoł Gabriela
Srebrny medal: Wójcik Maja
Brązowy medal: Kotapka Katarzyna
Brązowy medal: Gackowska Sonia

Juniorzy Młodsi, Juniorzy i Juniorzy Starsi

Złoty medal: Ryszkowski Paweł
Złoty medal: Jabłoński Łukasz
Srebrny medal: Szczawiński Jędrzej
Srebrny medal: Rzeźnik Sebastian
Srebrny medal: Milej Miłosz
Brązowy medal: Furgaliński Grzegorz
Brązowy medal: Uzar Sebastian
Brązowy medal: Kubiak Julian

Kata z bronią

Seniorki i Seniorzy

Złoty medal: Szulc Angela
Złoty medal: Kowalik Jakub
Srebrny medal: Cierpioł Sebastian
Brązowy medal: Ziółek Dominika
Brązowy medal: Kosturek Patryk

Juniorki, Juniorki Starsze i Juniorzy Starsi

Złoty medal: Kowal Kinga
Złoty medal: Skwiot Gabriela
Złoty medal: Grabski Maciej
Srebrny medal: Lewoniuk Małgorzata
Srebrny medal: Gackowska Sonia
Srebrny medal: Uzar Sebastian
Brązowy medal: Wójcik Maja
Brązowy medal: Rzeźnik Sebastian

Semi–Knockdown (16-18 Lat )

Juniorki Starsze i Juniorzy Starsi

Złoty medal: Szewczyk Paulina
Złoty medal: Lidak Klaudia
Złoty medal: Gibek Julia
Złoty medal: Żelazny Marek
Srebrny medal: Wójcik Maja
Srebrny medal: Rycerz Wiktoria
Srebrny medal: Konik Dominika
Srebrny medal: Milej Alicja
Srebrny medal: Galuba Damian
Srebrny medal: Domek Daniel
Srebrny medal: Depa Jakub
Brązowy medal: Gackowska Sonia
Brązowy medal: Gorol Anna
Brązowy medal: Hebda Patryk
Brązowy medal: Grabski Maciej

Semi-Knockdown (14-16 Lat)

Juniorki i Juniorzy

Złoty medal: Fliśnik Wiktoria
Złoty medal: Chylińska Dominika
Złoty medal: Piskorz Weronika
Złoty medal: Szreiter Julia
Złoty medal: Grabowski Adam
Złoty medal: Rzewuski Jakub
Złoty medal: Żelazny Michał
Złoty medal: Uzar Sebastian
Srebrny medal: Lewoniuk Małgorzata
Srebrny medal: Trancyngier Natalia
Srebrny medal: Kotapka Katarzyna
Srebrny medal: Opach Magdalena
Srebrny medal: Kozłowska Joanna
Srebrny medal: Herbst Gniewomir
Srebrny medal: Czworowski Kamil
Srebrny medal: Kosterna Jan
Srebrny medal: Dzięgiel Adam
Brązowy medal: Wojtowicz Paulina
Brązowy medal: Sudoł Gabriela
Brązowy medal: Górka Zuzanna
Brązowy medal: Wieczorek Natalia
Brązowy medal: Grycewicz Dominik
Brązowy medal: Kawa Bartosz
Brązowy medal: Pichur Mateusz

Lekki Kontakt (12-14 Lat)

Juniorki Młodsze i Juniorzy Młodsi

Złoty medal: Smolec Dominika
Złoty medal: Gut Patrycja
Złoty medal: Krzyżanowska Wiktoria
Złoty medal: Hebda Kacper
Złoty medal: Popczyk Marcel
Złoty medal: Zwierzyński Maciej
Złoty medal: Banaś Kacper
Złoty medal: Kaczyński Mateusz
Srebrny medal: Pasek Karolina
Srebrny medal: Grześ Natalia
Srebrny medal: Chmura Julia
Srebrny medal: Legutko Julia
Srebrny medal: Stackiewicz Olaf
Srebrny medal: Furgaliński Grzegorz
Srebrny medal: Płoskonka Bartłomiej
Srebrny medal: Jaga Bartosz
Brązowy medal: Aszkiełowicz Maja
Brązowy medal: Sołtys Wiktoria
Brązowy medal: Bałczun Oliwia
Brązowy medal: Olender Mikołaj
Brązowy medal: Rzymowski Filip
Brązowy medal: Jadov Bilal
Brązowy medal: Ryszkowski Pawel
Brązowy medal: Wołowiec Krystian

Lekki Kontakt (10-12 Lat)

Dziewczęta i Chłopcy

Złoty medal: Greczner Oliwia
Złoty medal: Sułkowska Paulina
Złoty medal: Pawlak Julia
Złoty medal: Pater Lena
Złoty medal: Kosterna Paweł
Złoty medal: Hattab Semir
Złoty medal: Omelko Kacper
Złoty medal: Furman Kacper
Srebrny medal: Świechowska Oliwia
Srebrny medal: Misiewicz Maria
Srebrny medal: Depa Aleksandra
Srebrny medal: Stępniak Mikołaj
Srebrny medal: Wrona Mikołaj
Srebrny medal: Woszczek Filip
Brązowy medal: Gruszka Nadia
Brązowy medal: Bolek Patryk
Brązowy medal: Ogrodowczyk Kacper
Brązowy medal: Serwin Kacper
Brązowy medal: Barycki Grzegorz

Polska Wałbrzych 2016 r.

III DAGEKI Mistrzostwa Świata w Karate

Knockdown

Seniorki
Srebrny medal: Cyrulik Justyna
Brązowy medal: Broda Aleksandra
IV miejsce: Walaszczyk Agata

Seniorzy
Brązowy medal: Kowalik Jakub
IV miejsce: Bandziak Radosław


Kata Mistrzyń i Mistrzów (Elite)

Seniorki
Srebrny medal: Walaszczyk Agata

Seniorzy
Srebrny medal: Kowalik Jakub
IV miejsce: Bandziak Radosław


Semi-knockdown

Juniorki Starsze
Złoty medal: Gibek Julia

Juniorzy Starsi
Złoty medal: Walaszczyk Piotr
Srebrny medal: Żelazny Marek

Juniorzy
Złoty medal: Żelazny Michał

Lekki Kontakt

Juniorki Młodsze
Złoty medal: Szczygieł Iga


Kata Juniorów

/kategorie według kolorów pasów/
Srebrny medal: Walaszczyk Piotr
Srebrny medal: Żelazny Michał
Srebrny medal: Żelazny Marek

Montreal, Kanada 2016 r.

Otwarty Puchar Europy OYAMA IKF

Knockdown

Seniorki i Seniorzy

Złoty medal: Cyrulik Justyna
Złoty medal: Misiaszek Roman
Złoty medal: Klocek Mateusz
Srebrny medal: Liszka-Jezierska Agata
Srebrny medal: Bańdziak Radosław
Srebrny medal: Krupka Damian
Srebrny medal: Smai Samir
Srebrny medal: Karlikowski Marcin
Brązowy medal: Broda Aleksandra
Brązowy medal: Kowalik Jakub
Brązowy medal: Anlauf Paweł
Brązowy medal: Chlabicz Adam

Kata Open

Juniorki i Juniorzy

Złoty medal: Furman Weronika
Złoty medal: Grabski Maciej
Srebrny medal: Wójcik Maja

Juniorki i Juniorzy Starsi

Złoty medal: Konrad Wróbel
Srebrny medal: Lipowska Karolina
Srebrny medal: Twardowski Daniel
Brązowy medal: Kulbat Agnieszka

Seniorki i Seniorzy

Złoty medal: Kowalik Jakub
Srebrny medal: Bajrasz Klaudia
Srebrny medal: Cierpioł Sebastian
Brązowy medal: Bandziak Radosław

Semi-knockdown

Juniorki

Złoty medal: Szewczyk Paulina
Złoty medal: Gorol Anna
Złoty medal: Gibek Julia
Srebrny medal: Lidak Klaudia
Srebrny medal: Milej Alicja
Srebrny medal: Kowalczuk Nina
Brązowy medal: Wójcik Maja
Brązowy medal: Konik Dominika
Brązowy medal: Pasternak Kinga
Brązowy medal: Furman Weronika

Juniorzy

Złoty medal: Kościk Kamil
Złoty medal: Łaskawiec Robert
Złoty medal: Żelazny Marek
Srebrny medal: Kałmuk Jakub
Srebrny medal: Ryz Hubert
Srebrny medal: Jabłoński Łukasz
Srebrny medal: Raczek Kacper
Srebrny medal: Ziemak Maciej
Srebrny medal: Depa Jakub
Brązowy medal: Twardowski Jakub
Brązowy medal: Kusak Tomasz
Brązowy medal: Kozieł Szymon
Brązowy medal: Kasperek Kacper

Juniorki Starsze

Złoty medal: Dybka Kinga
Srebrny medal: Najjar Natalia
Srebrny medal: Gałuszka Marlena
Srebrny medal: Kulbat Agnieszka
Brązowy medal: Najjar Oliwia
Brązowy medal: Gryc Magdalena

Juniorzy Starsi

Złoty medal: Budzik Krzysztof
Złoty medal: Serek Adam
Złoty medal: Jużwiak Michał
Srebrny medal: Cwil Gabriel
Srebrny medal: Sidorowicz Adrian
Srebrny medal: Fiłończuk Michał
Srebrny medal: Szulc Bartosz
Brązowy medal: Gawełko Mateusz
Brązowy medal: Fułat Kuba
Brązowy medal: Klaja Ryszard
Brązowy medal: Majewski Karol
Brązowy medal: Stanek Michał

Lekki Kontakt

Juniorki i Juniorzy Młodsi

Złoty medal: Lewoniuk Małgorzata
Złoty medal: Tomaszewska Amelia
Złoty medal: Chylińska Dominika
Złoty medal: Górka Zuzanna
Złoty medal: Opach Magdalena
Złoty medal: Grabowski Adam
Złoty medal: Kwiatkowski Bartosz
Złoty medal: Jasiński Tomasz
Złoty medal: Błaszczyk Patryk
Srebrny medal: Dzięgiel Adam
Srebrny medal: Fede Szymon
Srebrny medal: Trancygier Natalia
Srebrny medal: Kowal Kinga
Srebrny medal: Chmura Julia
Srebrny medal: Górak Martyna
Srebrny medal: Kozłowska Joanna
Srebrny medal: Rzewuski Jakub
Srebrny medal: Słowiński Jakub
Brązowy medal: Gut Patrycja
Brązowy medal: Młodecka Zofia
Brązowy medal: Kowalska Kaja
Brązowy medal: Kotapka Katarzyna
Brązowy medal: Legutko Julia
Brązowy medal: Stępień Krzysztof
Brązowy medal: Oprządek Kajetan
Brązowy medal: Fede Miłosz
Brązowy medal: Stępień Jakub
Brązowy medal: Cząstkiewicz Wojciech
Brązowy medal: Gałka Marcin
Brązowy medal: Kosterna Jan
Brązowy medal: Kokoszka Maciej
Brązowy medal: Jurczyk Jakub

Polska, Wieliczka 2015 r.

Otwarte Mistrzostwa Australii Kyokushin Karate

Knockdown
Złoty medal: Misiaszek Roman
Srebrny medal: Krupka Damian

Australia, Sydney 2014 r.

Otwarte Mistrzostwa Europy OYAMA Karate

Knockdown (seniorzy)
Złoty medal: Rzepka Dominik
Złoty medal: Jemioł Aneta
Srebrny medal: Kołodziej Plewka Anna
Srebrny medal: Kowalik Jakub
Srebrny medal: Chlabicz Adam
Brązowy medal: Majczak Anna
Brązowy medal: Częścik Tomasz
Brązowy medal: Anlauf Paweł
Brązowy medal: Karlikowski Marcin


Semi-knockdown (juniorzy)
Złoty medal: Broda Aleksandra
Złoty medal: Kulbat Agnieszka
Złoty medal: Mazur Mateusz
Srebrny medal: Kasperek Katarzyna
Srebrny medal: Hudzik Marta
Srebrny medal: Grygiel Tomasz
Srebrny medal: Kłosowski Kamil
Srebrny medal: Szczerba Mateusz
Brązowy medal: Michalska Wiktoria
Brązowy medal: Koperczuk Daniel
Brązowy medal: Olewiński Jakub


Kata
Złoty medal: Malinowska Klaudia
Złoty medal: Skalniak Kinga
Złoty medal: Kłosek Marcin
Złoty medal: Zoń Mateusz
Złoty medal: Stręk Iwona
Srebrny medal: Szczerba Mateusz
Srebrny medal: Lipowska Karolina
Srebrny medal: Kowalik Jakub
Srebrny medal: Michalska Paulina
Brązowy medal: Lipińska Ewelina
Brązowy medal: Kołodziejski Dawid
Brązowy medal: Olczyk Angela


Kobudo Kata
Złoty medal: Skalniak Kinga
Złoty medal: Twardowski Daniel
Złoty medal: Kłosek Marcin
Złoty medal: Malinowska Klaudia
Złoty medal: Kołodziejski Dawid
Złoty medal: Kubiak Karolina
Srebrny medal: Michalska Paulina
Srebrny medal: Szczerba Mateusz
Srebrny medal: Zoń Mateusz
Srebrny medal: Lipowska Karolina
Srebrny medal: Świder Rafał
Brązowy medal: Lipińska Ewelina
Brązowy medal: Kowalik Jakub
Brązowy medal: Kraszewska Magdalena

Witebsk, Białoruś 2013 r.

II DAGEKI Mistrzostwa Świata w Karate

Knockdown
srebrny medal: Roman Misiaszek (Oraczko)
srebrny medal: Dominik Rzepka
brązowy medal: Anna Majczak
IV miejsce: Anna Kołodziej-Plewka

KATA
złoty medal: Anna Majczak

Montreal, Kanada 2012 r.

Otwarte Mistrzostwa Europy OYAMA IKF

Knockdown (seniorzy)
złoty medal: Kołodziej Plewka Anna
srebrny medal: Łuczyński Łukasz
brązowy medal: Rzepka Dominik


Semi-knockdown (juniorzy)
Złoty medal: Wojciechowska Karina
Srebrny medal: Wasiak Paweł
Srebrny medal: Gerstel Dawid
Brązowy medal: Marcin Kłosek
Brązowy medal: Kosturek Mateusz
Brązowy medal: Bodzak Stanisław
Brązowy medal: Gajewska Klaudia


Kata
Złoty medal: Kauder Roksana
Złoty medal: Twardowski Daniel
Złoty medal: Malinowska Klaudia
Złoty medal: Kłosek Marcin
Złoty medal: Kraszewska Magdalena
Złoty medal: Kosturek Mateusz
Złoty medal: Kołodziejski Dawid
Złoty medal: Majczak Anna
Srebrny medal: Parczyńska Małgorzata
Srebrny medal: Szwagierczak Norbert
Srebrny medal: Wojciechowska Karina
Srebrny medal: Gwizdoń Artur
Srebrny medal: Wasiak Pawel
Srebrny medal: Szulc Dariusz
Srebrny medal: Walaszczyk Agata
Brązowy medal: Lipowska Karolina
Brązowy medal: Szczepanik Daniel
Brązowy medal: Kosturek Patryk
Brązowy medal: Grygierczyk Wanda
Brązowy medal: Lis Kacper
Brązowy medal: Cierpioł Sebastian
Brązowy medal: Bajrasz Klaudia


Kobudo Kata
Złoty medal: Malinowska Klaudia
Złoty medal: Kłosek Marcin
Złoty medal: Kraszewska Magdalena
Złoty medal: Kosturek Mateusz
Złoty medal: Majczak Anna
Złoty medal: Szulc Dariusz
Srebrny medal: Ciach Aleksandra
Srebrny medal: Gwizdoń Artur
Srebrny medal: Grygierczyk Wanda
Srebrny medal: Wasiak Paweł
Srebrny medal: Stępniak Izabela
Srebrny medal: Kowalik Jakub
Brązowy medal: Kosturek Patryk
Brązowy medal: Michalska Paulina
Brązowy medal: Harciarek Mateusz
Brązowy medal: Kubiak Karolina
Brązowy medal: Cierpioł Sebastian

Johvi, Estonia 2011 r.

DAGEKI Mistrzostwa Świata w Karate (knockdown)
złoty medal: Anna Majczak
złoty medal: Piotr Cieśliński
złoty medal: Dominik Rzepka
złoty medal: Łukasz Łuczyński
brązowy medal: Anna Jermaków
IV miejsce: Łukasz Światowski
złoty medal: Anna Majczak (KATA)
złoty medal: Anna Majczak (KOBUDO)

Montreal, Kanada 2010 r.

III Mistrzostwa Świata Point & K.O. Karate
IV miejsce: Roman Oraczko-Misiaszek
Puchar Williama Olivera dla Najwaleczniejszego Zawodnika Mistrzostw

Tokio, Japonia 2010 r.

Mistrzostwa Świata Kanreikai Karate
złoty medal: Dawid Kiszycki
srebrny medal: Tomasz Krysiak
IV miejsce: Łukasz Światowski

Dunbary, USA 2009 r.

YUKAN Ultimate Karate Championships, World Kanreikai
złoty medal: Łukasz Światowski
srebrny medal: Anna Kołodziej-Plewka
srebrny medal: Damian Krupka
srebrny medal: Dawid Kiszycki

Montreal, Kanada 2009 r.

Mistrzostwa Europy Kyokushin IBK
złoty medal: Marta Szostak
złoty medal: Łukasz Łuczyński

Haga 2009 r.

II Puchar Świata w Full Contact Karate "Kanreikai Open"
złoty medal: Anna Kołodziej-Plewka
złoty medal: Dominik Rzepka
złoty medal: Marcin Nowosielski
srebrny medal: Łukasz Łuczyński

Danbury, USA 2008 r.

Mistrzostwa Europy Kyokushin IBK
złoty medal: Anna Kołodziej-Plewka
złoty medal: Marta Szostak
złoty medal: Dominik Rzepka
złoty medal: Łukasz Łuczyński
brązowy medal:Artur Nawaryński

Haga 2008 r.

Puchar Świata w Full Contact Karate "Kanreikai Open"
złoty medal: Roman Oraczko
złoty medal: Norbert Andrzejewski
złoty medal: Marcin Nowosielski
złoty medal: Anna Kołodziej-Plewka
srebrny medal:Dominik Rzepka
srebrny medal:Bartosz Fieducik
srebrny medal:Izabela Borowiec
brązowy medal:Mariusz Sukmanowski

Danbury, USA 2007 r.

Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Karate OYAMA CUP
złoty medal: Marcin Bukofaj
złoty medal: Piotr Niedziela
brązowy medal:Mateusz Szymczyk

Sankt Petersburg, Rosja 2007 r.

Mistrzostwa Europy Kyokushin IBK,
złoty medal Norberta Andrzejewskiego
złoty medal Dominik Rzepka
złoty medal Daniel Sołtysiak
srebrny medal Bogumiła Wiśniewska-Kaczor
srebrny medal Krzysztof Łoboda
srebrny medal Marcin Karlikowski
brązowy medal Anna Patrak

Haga 2007 r.

Mistrzostwa Europy Kyokushin IBK,
złoty medal Romana Oraczko
złoty medal Norberta Andrzejewskiego
brązowy medal Dominik Rzepka
brązowy medal Krystian Krygier
brązowy medal Daniel Sołtysiak

Haga 2006 r.

Mistrzostwa Europy Kyokushin IBK,
srebrny medal Doroty Iwan
brązowy medal Iwety Czech
brązowy medal Romana Oraczko
brązowy medla Norberta Andrzejewskiego

Haga 2005 r.
Otwarte Mistrzostwa Holandii "Holland Oyama Cup"
złoty medal Rafała Bednarczyka (knockdown kat. lekka)
Rotterdam
2004 r.
Otwarte Mistrzostwa Kanady w Knockdown
Oyama Karate,

złoty medal Pawła Stelmachowskiego (knockdown kat. średnia)
złoty medal Iwety Czech (knockdown open)
Montreal
2004 r.

Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Oyama Karate "The Ultimate Challenge"
złoty medal Jacka Walaszczyka (Semi-knockdown - open
brązowy medal Rafała Wieczorowskiego (Semi-knockdown - open)

Birmingham, USA 2004 r.

Mistrzostwa Europy Kyokushin IBK,
złoty medal Anny Jermaków
srebrny medal Romana Oraczko
srebrny medal Anny Kolodziej
brązowy medal Marcina Nowosielskiego
brązowy medal Marcina Puta
brązowy medal Doroty Iwan
brązowy medal Iwety Czech

Haga 2004 r.
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Oyama Karate
"The Ultimate Challenge"

złoty medal Marka Chyczewskiego (kat. lekka)
Birmingham, USA 2003 r.
Mistrzostwa Europy Kyokushin IBK
srebrny medal Mariusza Pawlusa (kat. średnia)
srebrny medal Doroty Iwan (kat. kobiet)
Haga 2003 r.
World Oyama Karate Championships "The Ultimate Challenge"
złoty medal Krzysztofa Łobody (kat. lekka)
srebrny medal Krzysztofa Wróbla (kat. średnia)
Nowy Jork 2002 r.
Otwarte Mistrzostwa Kanady w Knockdown
Oyama Karate,

złoty medal Romana Oraczko (kat. lekka)
srebrny medal Grzegorza Sakowicza (kat. średnia)
Montreal
2002 r.
Mistrzostwa Europy w Knockdown Karate
złoty medal Adriany Makselon
srebrny medal Romana Oraczko
brązowy medal Bogumiły Wiśniewskiej-Kaczor
Haga 2002 r.
Otwarte Mistrzostwa Kanady w Knockdown
Oyama Karate,

złoty medal Grzegorza Sakowicza
Montreal
2001 r.
Puchar Świata IFK Kyokushin,
III miejsce Danuty Fydy
Niemcy, Berlin
2001 r.
Mistrzostwa Europy w Knockdown Karate,
srebrny medal Bogumiły Wiśniewskiej-Kaczor
brązowe: Adriany Makselon, Krzysztofa Wróbla i Krzysztofa Łobody
Holandia, Haga

2001 r.
Mistrzostwa Świata Oyama Karate,
złoty medal Romana Oraczko (kat. lekka)
USA, Nowy Jork
2000 r.
Mistrzostwa Europy w Knockdwon Karate,
brązowy medal: Grzegorza Sakowicza w kat. do 80 kg.
Holandia, Haga
2000 r.
Mistrzostwa Świata Oyama Karate
I miejsce Danuty Fydy w kat. otwartej kobiet.
Nowy Jork, USA
1999 r.
Otwarte Mistrzostwa Hollandii w Karate "Holland Oyama Cup"
II miejse Bogumiły Wiśniewskiej - Kaczor ( kat. do 60 kg.)
Rotterdam
1999 r.
Międzynarodowe Mistrzostwa Knockdown Karate "The Ultimate Challenge",
I miejsce Piotra Kozaka
III miejsce Mariusza Pawlusa (kat.lekka)
Birmingham, Alabama, USA

1999 r.
Mistrzostwa Świata Oyama Karate
IV miejsce Łukasza Jarosza (kat.średnia)
Nowy Jork, USA
1997 r.
Mistrzostwa Europy Knockdown Karate
III-miejsce drużynowo
III miejsce Piotra Kozaka (kat.lekka)
III miejsce Grzegorza Pajdaka (kat.ciężka)
Haga, Holandia

1996 r.
Otwarte Mistrzostwa Holandii w Karate
"Holland Oyama Cup"

I miejsce Romana Oraczko (kat.lekka)
Rotterdam, Holandia
1996 r.
Mistrzostwa Świata Oyama Karate
III miejsce Jana Bierowca (kat.lekka)
Nowy Jork, USA
1996 r.
Mistrzostwa Świata Oyama Karate
I miejsce Jana Bierowca (kat.lekka)
Nowy Jork, USA
1995 r.

Mistrzostwa Europy Knockdown Karate
I miejsce drużynowo
I miejsce Rafała Majdy (kat.lekka)
II miejsce Paweła Kardysia (kat.lekka)
III miejsce Grzegorza Pajdaka (kat.ciężka)

Haga, Holandia
1995 r.

Otwarte Mistrzostwa Holandii "Holland Oyama Cup"
II miejsce drużynowo
II miejsce Macieja Blecharczyka
II miejsce Andrzeja Pierzchały
III miejsce Pawła Sępka

Roterdam, Holandia 1994 r.

Mistrzostwa Świata Oyama Karate
I miejsce drużynowo
I miejsce Macieja Blecharczyka (kat.lekka)
I miejsce Andrzeja Pierzchały (kat.średnia)

Nowy Jork, USA

1994 r.
Mistrzostwa Świata Oyama Karate
III miejsce Macieja Blecharczyka (kat.lekka)
Nowy Jork, USA
1993 r.
Holland Oyama Cup
I miejsce drużynowo
Roterdam, Holandia 1992 r.