Sukcesy

Posiadacze czarnych pasów OYAMA Karate





8 DAN

  1. Dyduch Jan, Kraków

7 DAN

  1. Pierzchała Andrzej, Kraków

6 DAN

  1. Choiński Witold, Białystok
  2. Pajdak Paweł, Sosnowiec

5 DAN

  1. Bakoń Piotr, Warszawa
  2. Leończyk Waldemar, Słupsk
  3. Majda Rafał, Jelenia Góra
  4. Osika Mirosław, Kraków
  5. Pietras Józef, Kraków
  6. Plewka Bogusław, Lubliniec
  7. Rygiert Włodzimierz, Turek
  8. Tomiałowicz Andrzej, Lubsko
  9. Żółty Ryszard, Kraków

4 DAN

  1. Bednarczyk Tadeusz, Oświęcim
  2. Borowiec Kazimierz, Katowice
  3. Bretner Robert, Kraków
  4. Brodacki Janusz, Toruń
  5. Błaszków Marek, Lubsko
  6. Czopek Rafał, Brzeszcze
  7. Fyda-Granek Danuta, Katowice
  8. Hachaj Dariusz, Tarnów
  9. Hebda Jarosław, Wieliczka
  10. Kasperek Jacek, Wadowice
  11. Klimaszewski Tomasz, Radom
  12. Korczyński Ryszard, Legionowo
  13. Kowalski Grzegorz, Bytom
  14. Kołodziej-Plewka Anna, Lubliniec
  15. Kurnik Ireneusz, Kraków
  16. Lewandowski Wiesław, Konin
  17. Majczak Marcin, Lublin
  18. Mielcarek Sebastian, Wrocław
  19. Mostek Patrycjusz, Rzeszów
  20. Niemiec Krystian, Rzeszów
  21. Niezgoda Artur, Żagań
  22. Pawlus Mariusz, Oświęcim
  23. Posłuszny Sławomir, Bydgoszcz
  24. Przybysz Piotr, Łódź
  25. Rzepka Dominik, Kraków
  26. Różyński Romuald, Bochnia
  27. Sacher Stanisław, Zabrze
  28. Skalniak Kazimierz, Olkusz
  29. Sochan Adam, Łódź
  30. Suwała Andrzej, Kozienice
  31. Szulc Dariusz, Piotrków Trybunalski
  32. Tomiałowicz Zbigniew, Lubsko
  33. Trzeciak Grzegorz, Wrocław
  34. Walaszczyk Jerzy, Katowice
  35. Więckowski Stefan, Kraków
  36. Wojewoda Krzysztof, Koło

3 DAN

  1. Bajda Piotr, Bochnia
  2. Bichoński Włodzimierz, Kraków
  3. Bierowiec Jan, Kraków
  4. Blecharczyk Maciej, Kraków
  5. Bodziony Michał, Katowice
  6. Dudka Andrzej, Milówka
  7. Dyba Jarema, Warszawa
  8. Florkiewicz Tomasz, Warszawa
  9. Furtak Wojciech, Iłowa
  10. Galas Marek, Tarnów
  11. Gut Przemysław, Sosnowiec
  12. Hodana Andrzej, Legnica
  13. Idzik Sławomir, Rzeszów
  14. Kanikowski Sebastian, Sosnowiec
  15. Kardyś Paweł, Sędziszów Małopolski
  16. Kindryk Tomasz, Sosnowiec
  17. Kloskowski Artur, Gdańsk
  18. Kochanowski Krzysztof, Warszawa
  19. Kosior Robert, Radom
  20. Kostrzewa Konrad, Warszawa
  21. Kowalik Jakub, Piotrków Trybunalski
  22. Kowalski Dariusz, Legionowo
  23. Laskowski Łukasz, Wrocław
  24. Maciejewski Jarosław, Koszalin
  25. Majczak Anna, Lublin
  26. Malec Zbigniew, Brzeszcze
  27. Małocha Robert, USA - honorowy
  28. Misiaszek (Oraczko) Roman, Kraków
  29. Mrowiec Tomasz, Katowice
  30. Oporski Krzysztof, Warszawa
  31. Patrak Anna, Stargard
  32. Sakowicz Grzegorz, Warszawa
  33. Siegieńczuk Marcin, Białystok
  34. Siwicki Krzysztof, Kraków
  35. Staniszewski Leszek, Tarnobrzeg
  36. Stojcev Zoran, Słupsk
  37. Stolcman Cezary, Kraków
  38. Sukmanowski Mariusz, Lubliniec
  39. Szawłowski Zdzisław, Darłowo
  40. Sztuc Jarosław, Łódź
  41. Szukalski Marek, Katowice
  42. Sępek Paweł, Kraków
  43. Tradecki Piotr, Warszawa
  44. Uzar Grzegorz, Tarnobrzeg
  45. Walaszczyk Jacek, Katowice
  46. Walaszczyk Agata, Katowice
  47. Wdowiarski Robert, Warszawa
  48. Więzowski Artur, Ciechanowiec
  49. Wojtukiewicz Jacek, Darłowo
  50. Zdziech Maciej, Radom

2 DAN

  1. Augustynek Ewa, Kraków
  2. Bajrasz Klaudia, Rzeszów
  3. Banasik Andrzej, Zabrze
  4. Banaś Rafał, Żory
  5. Bandziak Radosław, Lubsko
  6. Bereza Bartłomiej, Katowice
  7. Bilski Hubert, Radom
  8. Broda Tomasz, Kraków
  9. Budny Robert, Poznań
  10. Bugajski Mateusz, Kraków
  11. Burnetko Maciej, Kraków
  12. Cebula Filip, Wieliczka
  13. Chlabicz Adam, Białystok
  14. Chodur Mirosław, Stary Wiśnicz
  15. Chrzanowski Cezary, Poznań
  16. Chyrchel Piotr, Racibórz
  17. Cierpioł Sebastian, Katowice
  18. Cierpioł Izabela, Katowice
  19. Cyrulik Justyna, Kraków
  20. Czaicki Paweł, Andrychów
  21. Czech Iweta, Irlandia
  22. Czopek Wiktor, Brzeszcze
  23. Częścik Tomasz, Lubsko
  24. Dominik Bartosz, Warszawa
  25. Drochliński Krzysztof, Bytom
  26. Dyduch Radosław, Kraków
  27. Dyga Maciej, Bochnia
  28. Dzierżak Paweł, Kraków - honorowy
  29. Dziewoński Andrzej, Kraków
  30. Fiedor Tomasz, Żary
  31. Figlarz Grażyna, Wrocław
  32. Giziński Maciej, Jelenia Góra
  33. Goździk Piotr, Warszawa
  34. Grabowski Sławomir, Warszawa
  35. Guzik Andrzej, Kraków
  36. Głowacka Dorota, Radom
  37. Hodana Krzysztof, Legnica
  38. Iwan Dorota, Kraków
  39. Jamróg Piotr, Krosno
  40. Jaruga Piotr, Lublin
  41. Jasiński Andrzej, Żary
  42. Jastrzębski Andrzej, Jedlnia-Letnisko
  43. Kaliciński Jarosław, Tarnów
  44. Kapsa Marcin, Warszawa
  45. Karaszewska Jolanta, Lubliniec
  46. Karcz Jacek, Kraków
  47. Karczewska Danuta, Katowice
  48. Karlikowski Marcin, Kraków
  49. Kijowski Mariusz, Warszawa
  50. Kiszycki Dawid, Białystok
  51. Klar Jarosław, Katowice
  52. Kloskowski Karol, Gdańsk
  53. Koch Piotr, Sosnowiec
  54. Koch Adam, Sosnowiec
  55. Kosturek Mateusz, Rzeszów
  56. Kotyrba Janusz, Kalwaria Zebrzydowska
  57. Kowalski Sylwester, Darłowo
  58. Kowalski Miron, Piotrków Trybunalski
  59. Kozak Piotr, Rzeszów
  60. Kołodziejski Stanisław, Łask
  61. Kołodziejski Dawid, Łask
  62. Kruk Marek, Turek
  63. Krupa Michał, Kraków
  64. Kwapień Łukasz, Kraków
  65. Lewandowska Kornelia, Konin
  66. Lewandowski Zbigniew, Konin
  67. Leśniak Matylda, Bochnia
  68. Liszka Mariusz, Tarnów
  69. Liszka-Jezierska Agata, Sosnowiec
  70. Łanda Mateusz, Lubsko
  71. Łazarczyk Sławomir, Katowice
  72. Łuczyński Łukasz, Kozienice
  73. Łącz Adam, Bielsko-Biała - nie żyje
  74. Maciaszek Krzysztof, Warszawa
  75. Maciejko Daniel, Legionowo
  76. Majcherczyk Edyta, Kraków
  77. Majda Katarzyna, Jelenia Góra
  78. Majer Wojciech, Warszawa
  79. Majer Tomasz, Warszawa
  80. Mazur Łukasz, Kamienna Góra
  81. Mańka Marek, Lubliniec
  82. Mirocha Sławomir, Kraków
  83. Mrozek Krzysztof, Jasło
  84. Musijowski Piotr, Przemyśl
  85. Nowosielski Marcin, Jelenia Góra
  86. Owczarek Mariusz, Warszawa
  87. Pajdak Bartosz, Sosnowiec
  88. Pawlak Waldemar, Warszawa - honorowy
  89. Pietruszka Bartłomiej, Radom
  90. Plewniak Ryszard, Bochnia - nie żyje
  91. Pniewska-Brusik Monika, Zabrze
  92. Podwysocka(Michalska) Jolanta, Kraków,
  93. Podwysocki Maciej, Kraków
  94. Potępa Bartosz, Kraków
  95. Pruszak Arkadiusz, Pruszcz
  96. Ptok Michał, Bytom
  97. Rajda Tomasz, Wadowice
  98. Recek Krzysztof, Zabrze
  99. Rotko Przemysław, Katowice
  100. Rudnik Wiesław, Bochnia
  101. Rębacz Aleksander, Gorlice
  102. Skrzetuski Janusz, Lublin
  103. Smajda Michał, Sosnowiec
  104. Socha Krzysztof, Kraków
  105. Stala Mateusz, Bochnia
  106. Stelmachowski Paweł, Kraków
  107. Stypuła Andrzej, Andrychów
  108. Szafrański Dawid, Kraków
  109. Szpak Zygmunt, Przemyśl
  110. Sztencel Piotr, Warszawa
  111. Szulc Angela, Piotrków Trybunalski
  112. Świderski Zbigniew, Warszawa
  113. Świderski Łukasz, Żagań
  114. Sądel Jerzy, Bochnia
  115. Sąsiadek Anna, Ropczyce
  116. Wacławski Sebastian, Chocznia
  117. Wadowski Ryszard, Lublin
  118. Wasiak Paweł, Turek
  119. Wawrzynkiewicz Robert, Żary
  120. Wawrzyński Marek, Brzeszcze
  121. Wiśniewska-Kaczor Bogumiła, Kraków
  122. Wlazło Robert, Tarnów
  123. Wysocki Piotr, Warszawa
  124. Zaboklicki Tomasz, Bydgoszcz - honorowy
  125. Zaleski Filip, Warszawa
  126. Zalewski Jacek, Wysoka
  127. Zawada Sebastian, Lubliniec
  128. Zbieżek Paweł, Proszowice
  129. Ziółek Dominika, Legionowo
  130. Zyśko Grzegorz, Częstochowa

1 DAN

  1. Abratkiewicz Paweł, Piotrków Trybunalski
  2. Adamczyk Marcin, Wadowice
  3. Adamkiewicz Tomasz, Turek
  4. Adamkiewicz Łukasz, Tarnobrzeg
  5. Adamski Daniel, Bielsko-Biała
  6. Adamski Andrzej, Kraków
  7. Aftanas Mariusz, Przemyśl
  8. Andrzejewski Norbert, Kraków
  9. Angeluk Piotr, Zgorzelec
  10. Anlauf Paweł, Brzeszcze
  11. Antos Patryk, Lubliniec
  12. Bajor Dariusz, Darłowo
  13. Bajołek Aleksander, Katowice
  14. Baran Łukasz, Kraków
  15. Baron Anna, Zabrze
  16. Bartyzel Andrzej, Brzeszcze
  17. Bazylewicz Łukasz, Lubsko
  18. Bałakajew Wiaczesław, Kraków
  19. Białek Małgorzata, Katowice
  20. Bigos Wojciech, Kraków
  21. Bobko Mariusz, Przemyśl
  22. Borowiec Izabela, Katowice
  23. Borowski Marcin, Lubsko
  24. Brachacz Krzysztof, Piotrków Trybunalski
  25. Broda Aleksandra, Kraków
  26. Brusik Przemysław, Wadowice
  27. Bryja Anna, Katowice
  28. Brzezicki Bartłomiej, Kraków
  29. Brzozowski Krzysztof, Katowice
  30. Budziński Paweł, Kraków
  31. Bukofaj Beata, Jelenia Góra
  32. Burkiewicz Andrzej, Jelenia Góra
  33. Błachut Daria, Oświęcim
  34. Chaber Tomasz, Kraków
  35. Chiliński Krzysztof, Białystok
  36. Choińska Barbara, Białystok - honorowy
  37. Choiński Robert, Białystok
  38. Choma Andrzej, Legionowo
  39. Choszczyk Adam, Warszawa
  40. Chrustowicz Tomasz, Warszawa
  41. Chruściel Łukasz, Katowice
  42. Cichoński Kamil, Bochnia
  43. Ciecieląg Jerzy, Radom
  44. Cierpioł Mikołaj, Lubliniec
  45. Cieśla Jakub, Wrocław
  46. Cieślak Przemysław, Sosnowiec
  47. Ciuk Izabela, Wieliczka
  48. Cupryś Włodzimierz, Rzeszów
  49. Cytlan Monika, Piotrków Trybunalski
  50. Czaja Klaudia, Kraków
  51. Czapliński Mariusz, Żary
  52. Czernicki Tomasz, Kraków/Wielka Brytania
  53. Czopowicz Konrad, Warszawa
  54. Czub Mariusz, Kraków
  55. Czyż Tomasz, Kraków
  56. Ćwikła Gabriela, Sosnowiec
  57. Dadak Łukasz, Brzeszcze
  58. Danek Jarosław, Klecza Dolna
  59. Drabik Szymon, Wadowice
  60. Drejka Grzegorz, Katowice
  61. Duda Adam, Katowice
  62. Dudak Paweł, Darłówko
  63. Dulak Jolanta, Kraków - honorowy
  64. Dunaj Paweł, Białystok
  65. Dyduch Maria, Kraków - honorowy
  66. Dyga Wojciech, Bochnia
  67. Dygas Rafał, Radom
  68. Dąbrowski Jacek, Wrocław
  69. Faron Beata, Kraków
  70. Fecio Jarosław, Wrocław
  71. Fliśnik Wiktoria, Wieliczka
  72. Fliśnik Patryk, Wieliczka
  73. Florczyk Joanna, Sosnowiec
  74. Florkiewicz Rafał, Warszawa
  75. Fronczyk Edward, Jelenia Góra
  76. Furman Weronika, Olkusz
  77. Fyda Daria, Katowice
  78. Galas Renata, Kraków
  79. Gawor Paweł, Wieliczka
  80. Gałuszka Marlena, Kraków
  81. Gałuszka Magdalena, Oświęcim
  82. Gerstel Dawid, Lubsko
  83. Glenszczyk Kamil, Bielsko-Biała
  84. Gocał Edward, Warszawa - honorowy
  85. Golonka Marcin, Wieliczka
  86. Gorczak Andrzej, Białystok
  87. Gożdzik Piotr, Warszawa
  88. Grablewski Andrzej, Legnica
  89. Grabski Maciej, Tarnobrzeg
  90. Grela Radosław, Katowice
  91. Grela Adrian, Katowice
  92. Grochulski Piotr, Piotrków Trybunalski
  93. Grześ Łukasz, Jelenia Góra
  94. Grzywa Paweł, Wadowice
  95. Gumula Łukasz, Miechów
  96. Gwizdoń Artur, Katowice
  97. Gzara Jerzy, Katowice
  98. Górski Wiesław, Kraków
  99. Gąsior Małgorzata, Katowice
  100. Głód Dariusz, Jelenia Góra
  101. Haxhijaj Gjelaludin, Kraków
  102. Hebda Patryk, Wieliczka
  103. Hodana Kamil, Legnica
  104. Hudzik Marta, Sosnowiec
  105. Ignatiuk Marta, Jelenia Góra
  106. Janaszewska Lidia, Łódź
  107. Janiak Joanna, Koło
  108. Janicki Mariusz, Jelenia Góra
  109. Janus Przemysław, Wieliczka
  110. Jaskółka Marcin, Katowice
  111. Jekiełek Jadwiga, Oświęcim
  112. Jemioł Aneta, Kraków
  113. Jermaków Anna, Kraków
  114. Jezierski Piotr, Warszawa
  115. Jonczyk Paweł, Lubliniec
  116. Jurczek Grzegorz, Bielsko-Biała
  117. Jurkiewicz Gabriela, Kraków
  118. Juszczyk Oskar, Warszawa
  119. Juźwiak Michał, Kraków
  120. Jóźwik Bartosz, Lublin
  121. Jędraszko Dorian, Warszawa
  122. Kaczmarek Kazimierz, Żary
  123. Kamocki Stanisław, Konin - honorowy
  124. Kandzia Tomasz, Lubliniec
  125. Karcz Mariusz, Kraków - nie żyje
  126. Karp Kamil, Jasło
  127. Kasperek Katarzyna, Wadowice
  128. Kasperek Anna, Wadowice - honorowy
  129. Kasprzyk Bogdan, Darłowo
  130. Kaszuba Robert, Rzeszów
  131. Kaszuba Agnieszka, Rzeszów
  132. Kauder Zygmunt, Lubliniec - nie żyje
  133. Kałużny Jan, Katowice
  134. Kendziorczyk Aneta, Katowice
  135. Kisiel Jarosław, Białystok
  136. Klimaszewski Artur, Radom
  137. Klocek Mateusz, Kraków
  138. Knapik Mirosław, Oświęcim
  139. Kobus Leszek, Białystok
  140. Koniuszewski Roman, Porąbka
  141. Koperczuk Daniel, Lublin
  142. Kopowski Piotr, Kraków
  143. Koptyra Katarzyna, Sosnowiec
  144. Korzyńska Karolina, Kraków
  145. Kosewski Przemysław, Warszawa
  146. Kosturek Patryk, Rzeszów
  147. Kotapka Katarzyna, Oświęcim
  148. Kowalczuk Nina, Wieliczka
  149. Kowalik Kamil, Wieliczka
  150. Kozak Tomasz, Rzeszów
  151. Kozak Marcin, Rzeszów
  152. Koziak Agnieszka, Sosnowiec
  153. Kozub Wojciech, Kraków
  154. Kozłowska Alicja, Turek
  155. Kołodziej Mirosław, Lubsko
  156. Krajewska Zuzanna, Łódź
  157. Krawczykiewicz Marcin, Sosnowiec
  158. Kruczek Tomasz, Bielsko-Biała
  159. Krupiński Dawid, Zabrze
  160. Krupka Rafał, Wadowice
  161. Krupka Damian, Wadowice
  162. Krysiak Tomasz, Jankowa Żagańska
  163. Krywult Krzysztof, Brzeszcze
  164. Król Piotr, Kraków
  165. Król Jakub, Lubsko
  166. Kubiak Karolina, Łask
  167. Kubiak Julian, Turek
  168. Kuc Krzysztof, Kraków
  169. Kucharski Mariusz, Kraków
  170. Kuchtyn Karolina, Wrocław
  171. Kuczerajter Kazimierz, Lubliniec
  172. Kuczmenda Piotr, Rzeszów
  173. Kuglarz Ryszard, Brzeszcze
  174. Kulesza Piotr, Kraków - honorowy
  175. Kulesza Jarosław, Międzyrzecz Wielkopolski
  176. Kumor Waldemar, Bochnia
  177. Kurzeja Jarosław, Katowice
  178. Kuszewski Kamil, Warszawa
  179. Kużmicki Andrzej, Białystok
  180. Kwapisz Bartłomiej, Kraków
  181. Kwiatkowski Adam, Wadowice
  182. Kyś Rafał, Kraków
  183. Kąkol Tomasz, Legionowo
  184. Kąkol Sławomir, Legionowo
  185. Kędzierski Przemysław, Lublin
  186. Kłoda Paweł, Rzeszów
  187. Lach Paweł, Lubliniec
  188. Lany Bogusław, Kraków
  189. Laska Anna, Kraków
  190. Lecki Paweł, Lublin
  191. Ledochowski Andrzej, Kraków
  192. Lenardt Marta, Radom
  193. Lewandowski Sebastian, Lublin
  194. Lewińska Alicja, Rzeszów
  195. Lewoniuk Małgorzata, Sosnowiec
  196. Lichoń Patrycja, Dobczyce
  197. Lidak Klaudia, Radom
  198. Lis Kacper, Sosnowiec
  199. Loska Grzegorz, Katowice
  200. Łapczyński Sebastian, Warszawa
  201. Łapczyński Andrzej, Warszawa - nie żyje
  202. Łucyków Tadeusz, Bochnia
  203. Łukasik Marek, Wieliczka
  204. Łącz Beata, Bielsko-Biała - honorowy
  205. Maciejko Kamil, Legionowo
  206. Mackiewicz Marek, Koszalin
  207. Madejska Ewelina, Olkusz
  208. Magas Jacek, Wrocław
  209. Majer Tomasz, Warszawa
  210. Makselon Adriana, Kraków
  211. Makuch Monika, Warszawa
  212. Malicka Małgorzata, Oświęcim
  213. Malinowski Paweł, Żagań
  214. Malinowski Krzysztof, Kraków
  215. Malinowski Dawid, Jelenia Góra
  216. Marcinek Maciej, Bielsko-Biała
  217. Marcinkiewicz Mirosław, Wrocław
  218. Masiewicz Piotr, Jelenia Góra
  219. Matkowski Cezary, Jelenia Góra
  220. Matuszyk Agnieszka, Radom
  221. Matłowski Maciej, Białystok
  222. Mazur Mateusz, Żagań
  223. Mazurkiewicz Maciej, Przemyśl
  224. Mazurkiewicz Jacek, Kraków
  225. Małecki Zbigniew, Oświęcim
  226. Michalak Mikołaj, Koło
  227. Mochol Kazimierz, Kraków
  228. Morawetz Ewa, Zabrze
  229. Morawiec Roman, Gdynia - honorowy
  230. Mościcka Marta, Katowice
  231. Mroziński Kamil, Wieliczka
  232. Mrzygłód Piotr, Bielsko-Biała
  233. Murmuchamiatow Piotr, Warszawa
  234. Muszyński Piotr, Katowice
  235. Myga Piotr, Katowice
  236. Niemas Anna, Brzeszcze
  237. Nowacki Sebastian, Wrocław
  238. Nowaczyński Damian, Lubsko
  239. Nowak Grzegorz, Sieniawa Żarska
  240. Nowak Dariusz, Kraków
  241. Nowotarski Jerzy, Andrychów
  242. Orzechowski Michał, Piotrków Trybunalski
  243. Osińska Justyna, Sosnowiec
  244. Osiński Jarosław, Kraków
  245. Pajdak-Stefanowska Anita, Sosnowiec - honorowy
  246. Palkowski Andrzej, Kraków/Niemcy
  247. Pasecki Tomasz, Tarnów
  248. Pasek Mariusz, Kraków
  249. Pasternak Kinga, Kraków
  250. Pawlicki Piotr, Kraków
  251. Pawlik Dariusz, Chocznia
  252. Pawłowski Marcin, Kraków
  253. Paździorek Mateusz, Sosnowiec
  254. Picheta Piotr, Kraków
  255. Pichur Mateusz, Lublin
  256. Piekarski Jacek, Katowice
  257. Pietruszka Michał, Chocznia
  258. Pietryga Artur, Lubliniec
  259. Pilarek Jarosław, Sosnowiec
  260. Piórko Adrian, Sosnowiec
  261. Piątas Wojciech, Norwegia
  262. Pluskota Maciej, Bydgoszcz
  263. Polak Tomasz, Rzeszów
  264. Polak Krzysztof, Warszawa
  265. Polewiak Bartłomiej, Lublin
  266. Polewka Grzegorz, Tarnobrzeg
  267. Poniński Piotr, Warszawa
  268. Poniński Arkadiusz, Łódź
  269. Popczyński Michał, Jelenia Góra
  270. Potempka Andrzej, Zgorzelec
  271. Pruchnicki Daniel, Jasło
  272. Przygodzki Damian, Kraków
  273. Przywara Zbigniew, Lubliniec
  274. Purgał Wiesław, Piotrków Trybunalski
  275. Put Marcin, Bochnia
  276. Pytka Robert, Radom
  277. Pyś Michał, Warszawa
  278. Pęśko Michał, Łódź
  279. Radecki Tomasz, Jelenia Góra
  280. Rak Witold, Rzeszów
  281. Rapacz Dominika, Kraków
  282. Rapacz Bartłomiej, Kraków
  283. Rogowski Michał, Bochnia
  284. Rożek Angelika, Katowice
  285. Rubik Oliver, Sosnowiec
  286. Rudnik Wiesław, Bochnia
  287. Rudnik Jacek, Kraków
  288. Rurarz Maciej, Katowice
  289. Rusek Maciej, Kraków
  290. Rut Janusz, Warszawa
  291. Rutkowska Anna, Warszawa
  292. Rybak Robert, Osiek
  293. Rydzewski Krzysztof, Białystok
  294. Ryjewska Adrianna, Lublin
  295. Rzepkowski Bartosz, Żary
  296. Saczko Dariusz, Białystok
  297. Saniak Waldemar, Katowice
  298. Sałaja Marek, Kraków - nie żyje
  299. Siemieńczuk Mirosław, Białystok
  300. Sienczak Agnieszka, Racibórz
  301. Sikora Marcin, Łódź
  302. Sikorski Krzysztof, Poznań
  303. Sionkowski Maciej, Chełm
  304. Siwicki Rafał, Kraków
  305. Siwicki Kamil, Kraków
  306. Skalniak Marta, Olkusz - honorowy
  307. Skalniak Kinga, Olkusz
  308. Skalniak Dorota, Olkusz
  309. Smail Samir, Radom
  310. Smajda Michał, Sosnowiec
  311. Smok Roman, Częstochowa - nie żyje
  312. Smolarski Jarosław, Zgierz
  313. Smolarz Natalia, Rzeszów
  314. Sobolewski Hubert, Bydgoszcz
  315. Sochacka Mariola, Żagań
  316. Soliński Robert, Turek
  317. Sowa Robert, Kraków
  318. Spyrka Rafał, Kraków - nie żyje
  319. Sroka Agata, Rzeszów
  320. Stanek Patrycja, Katowice
  321. Stasiewicz Rafał, Legionowo
  322. Stefanowski Jarosław, Sosnowiec
  323. Stencel Mariusz, Warszawa
  324. Stocka Anna, Białystok
  325. Stręk Iwona, Rzeszów
  326. Stępniak Izabela, Katowice
  327. Stępniewski Bartosz, Białystok
  328. Surdej Barbara, Rzeszów
  329. Surmiak Mirosław, Kraków
  330. Szaga Adam, Warszawa
  331. Szczepański Arkadiusz, Legionowo
  332. Szczygieł Mateusz, Wrocław
  333. Szebiela Adam, Katowice
  334. Szewczyk Paulina, Sosnowiec
  335. Szewczyk Karolina, Sosnowiec
  336. Szostak Marta, Warszawa
  337. Szram Mateusz, Łask
  338. Szreiter Julia, Łódź
  339. Sztepun Marcin, Tychy
  340. Sztuc Piotr, Łódź
  341. Sztygowski Adam, Gdańsk
  342. Szuba Robert, Kielce
  343. Szybowski Stanisław, Wieliczka
  344. Szymański Michał, Bydgoszcz
  345. Szymczyk Mateusz, Katowice
  346. Śniady Tomasz, Legionowo
  347. Światowski Mateusz, Sosnowiec
  348. Światowski Łukasz, Sosnowiec
  349. Świder Rafał, Rzeszów
  350. Świerbutowski Dariusz, Białystok
  351. Świtała Rafał, Sosnowiec
  352. Święc Małgorzata, Poznań
  353. Taha Mariusz, Łódź
  354. Thiede Zygmunt, Darłowo - honorowy
  355. Tomczyk Andrzej, Warszawa
  356. Trusewicz Jan, Białystok
  357. Trzmielewska (Olzak) Aneta, Otwock
  358. Tucznio Angelika, Kraków
  359. Twardowski Daniel, Tychy
  360. Tworek Gabriela, Kraków
  361. Uniłowski Tadeusz, Niemcy
  362. Uzar Sebastian, Tarnobrzeg
  363. Walenciak Zygmunt, Sosnowiec
  364. Walenciak Witold, Tarnobrzeg
  365. Walkiewicz Bartosz, Bielsko-Biała
  366. Wasilenia Maciej, Kraków
  367. Waszczeniuk Marcin, Pruszcz
  368. Wieczorowski Rafał, Katowice
  369. Wierbol Arkadiusz, Lublin
  370. Wita Beata, Katowice
  371. Witwicki Damian, Kraków
  372. Wnęk Dawid, Jasło
  373. Wojciechowska Karina, Piotrków Trybunalski
  374. Wojdak Nicole, Poznań
  375. Wojewoda Marlena, Koło - honorowy
  376. Wojewoda Arkadiusz, Koło
  377. Wojnarowski Dawid, Legionowo
  378. Wojtaszek Andrzej, Łask
  379. Woźniak Tomasz, Poznań
  380. Woźniak Dominik, Sosnowiec
  381. Wójcik Michał, Bochnia
  382. Wójcik Marcin, Lublin
  383. Wójcik Maja, Kraków
  384. Wójtowicz Jan, Wrocław
  385. Wątor Sylwia, Brzeszcze
  386. Wędel Patrycja, Kraków
  387. Zajul Wiesław, Radom
  388. Zając Wojciech, Katowice
  389. Zamojda-Ficek Patrycja, Tychy
  390. Zapotocki-Zapalski Bogdan, Jelenia Góra
  391. Zdziech Piotr, Radom
  392. Zdziech Dorota, Radom
  393. Zegiel Adam, Krakow
  394. Zelisko Artur, Lubsko
  395. Zielińska Karolina, Koło
  396. Zielonka Roman, Turek
  397. Ziółkowski Konrad, Radom
  398. Zięcik Tomasz, Oświęcim
  399. Zwierzyński Marek, Warszawa - honorowy
  400. Zyguła Paulina, Sosnowiec
  401. Żak Krzysztof, Bochnia
  402. Żądło Jan, Rzeszów