Aktualności
KOŃCZYMY ROK SZKOLNY 2021/2022


Hanshi Jan Dyduch
 

OSU!, Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

W imieniu Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate, z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022, pragnę serdecznie podziękować za owocną współpracę i pogratulować osiągnięć w minionym sezonie. OSU!    

To był dla nas Wszystkich kolejny okres zmagania się ze skutkami pandemii, a następnie wojny w Ukrainie. W atmosferze Jubileuszu 30-lecia OYAMA Karate w Polsce, w pełni zrealizowaliśmy program szkoleniowy z ogólnopolskimi seminariami w Turku (2021) i Jeleniej Górze (2022), kursem instruktorskim, cyklicznymi egzaminami uczniowskimi oraz mistrzowskim w Krakowie (2021). W wielu zawodach regionalnych, makroregionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych zawodnicy Oyama karate zdobyli liczne medale i puchary. Prestiżowe Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Rzeszowie (2021), Tarnobrzegu (2022) i w Turku (2022) dostarczyły nam wiele satysfakcji z powodu ich świetnej organizacji, dużej ilości oddanych wolontariuszy oraz bardzo dobrej postawy naszych zawodniczek i zawodników. SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY, OSU!

Z optymizmem będziemy czekać na rozpoczęcie nowego roku szkolnego z regularnymi treningami, licznymi szkoleniami i zawodami sportowymi. OSU!

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy
Przed nami letnie obozy, czas wakacji i urlopów.

ŻYCZĘ WAM DUŻO ZDROWIA I UDANEGO WYPOCZYNKU, OSU!


Hanshi Jan Dyduch 8 dan
z Zarządem OYAMA PFK, OSU!