Aktualności
OD HANSHI JANA DYDUCHA


Hanshi Jan Dyduch 8 dan


OSU!, Drodzy Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pragnę Wszystkim serdecznie podziękować za współpracę oraz pogratulować wyników i świetnej postawy w mijającym sezonie. OSU!    
Jak co roku, po udanym wrześniowym naborze w klubach, przeprowadziliśmy wiele zawodów makroregionalnych i ogólnopolskich w ramach współzawodnictwa sportowego OYAMA PFK. Nasi juniorzy i seniorzy zdobyli liczne medale na arenie międzynarodowej, OSU! Zorganizowaliśmy też dwa duże ogólnopolskie mityngi szkoleniowe Oyama karate w Krakowie i Brennej, w czasie których, wręczyliśmy 120 osobom mistrzowskie pasy i certyfikaty za zdane egzaminy w Dojo-Starej Wsi. W styczniu br. kolejnych 11 koleżanek i kolegów bardzo dobrze zaprezentowało się w czasie Egzaminu Mistrzowskiego OYAMA IKF w Niemczech, OSU!

W marcu br. niespodziewanie przyszły trudne dla nas miesiące epidemii. Zostaliśmy zmuszeni do odwołania zawodów sportowych i licznych imprez szkoleniowych Związku, a sale gimnastyczne w większości szkół do dziś pozostały dla nas zamknięte. Z konieczności, wszyscy uczyliśmy się i trenowaliśmy w trybie zdalnym, żeby z czasem móc przejść, do początkowo ograniczonych, zajęć grupowych w salach sportowych lub na terenie obiektów przyszkolnych. To było trudne i odpowiedzialne wyzwanie dla nas wszystkich!

Dlatego serdecznie gratuluję Koleżankom i Kolegom wytrwałości w dążeniu do celu
oraz osiągniętych wyników szkoleniowych i organizacyjnych, OSU!.
Wszystkim Rodzicom wyrażam głęboki szacunek oraz uznanie za ogromne poświęcenie i cierpliwość!. Gorąco dziękuję wielu z Państwa, za okazywaną życzliwości i liczne formy wspierania naszych klubów w tym ciężkim okresie, OSU!

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!
Rozpoczynają się wakacje, w tym m.in. obozy sportowe oraz letnie treningi i egzaminy
w naszych klubach.

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I UDANEGO WYPOCZYNKU, OSU!


Hanshi Jan Dyduch 8 dan