W Mistrzostwach Podkarpacia wystartowało 140 zawodników z 12 ośrodków Oyama Karate:
z Piotrkowa Trybunalskiego, Kozienic, Tarnobrzega, Rzeszowa, Jasła, Tarnowa, Krakowa- KAS,
Krakowa - KOYAMA , Wieliczki, Wadowic, Olkusza oraz Oświęcimia. Turniej został rozegrany
w konkurencji Lekki Kontakt z udziałem młodzików (10-12 lat) i juniorów młodszych (12-14 lat)
oraz w konkurencji Semi -knockdown z pojedynkami juniorów i seniorów. Odbyły się również dwa
pojedynki w formule Full- Contact.
W Tarnobrzegu wystartowało wielu medalistów Mistrzostw Polski w Oyama Karate, Andrychów’2014
dlatego poziom rywalizacji szeregu pojedynków był wysoki. Mistrzostwa Podkarpacia były
dla najlepszych ostatnim sprawdzianem przed zbliżającym się Pucharem Polski w Jeleniej Górze.
MŁODZIK, CHŁOPCY:
DO 30 KG
1. HEBDA KACPER - WIELICZKA
2. PAWELEC KACPER
3. DANEK DAWID - WADOWICE
DO 35 KG:
1. PŁOSKONKA BARTŁOMIEJ - WIELICZKA
2. BYDOŃ SEBASTIAN - WIELICZKA
3. PAŹ FILIP -TARNOBRZEG
3. WRÓBEL MICHAŁ - KRAKÓW KOYAMA
DO 40 KG:
1. DĘBSKI SZYMON - OŚWIĘCIM
2. WOŹNIAK DAWID - KRAKÓW-KAS
3. WINIARSKI JAN - RZESZÓW
DO 45 KG
1. MIDURA MACIEJ - WIELICZKA
2. SOBAŃDA WIKTOR - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1. MISIEWICZ JAKUB - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
+ 45 KG
1. ŁUKASZ ARTUR - RZESZÓW
2. GĄGOLA WIKTOR - TARNOBRZEG
3. WOŁOWIEC KRYSTIAN - RZESZÓW
MŁODZIK, DZIEWCZĘTA
DO 35 KG
1. KISIELEWSKA ALEKSANDRA - KRAKÓW KOYAMA
2. FISTER INGA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3. BYSTRZYCKA MARCELINA - JASŁO
DO 45 KG
1. MŁODECKA ZOFIA - KRAKÓW-KAS
2. ZAWADZKA ALEKSANDRA - KRAKÓW KOYAMA
3. GUT PATRYCJA - OLKUSZ
+ 45 KG
1. WOŹNIAK MAJA - RZESZÓW
2. PUKAŁA ŁUCJA - RZESZÓW
JUNIORZY MŁODSI
DO 40 KG
1. HERBST GNIEWOMIR - KRAKÓW KOYAMA
2. MILEJ MIŁOSZ - OLKUSZ
3. RYCHLIK KAMIL - WADOWICE
DO 45 KG
1. KWIATKOWSKI BARTOSZ - WIELICZKA
2. RZEWUSKI JAKUB - KRAKÓW-KAS
3. PIASECKI JAKUB - KRAKÓW KOYAMA
DO 50 KG
1. ZAJDA MARIUSZ - WADOWICE
2. PISKORZ MATEUSZ - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3. PADŁO KIRIŁŁ - TARNÓW
DO 55 KG
1. DZIĘGIEL ADAM - OŚWIĘCIM
2. KAWA BARTOSZ - RZESZÓW
3. BARYCKI STANISŁAW - KRAKÓW KOYAMA
+ 55 KG
1. UZAR SEBASTIAN - TARNOBRZEG
2. WOJDYŁA BARTOSZ - KRAKÓW KOYAMA
3. MALINOWSKI SŁAWOMIR - RZESZÓW
JUNIORKI MŁODSZE
DO 45 KG
1. FLIŚNIK WIKTORIA - KRAKÓW KOYAMA
2. MYSTEKALEKSANDRA - TARNOBRZEG
3. CHYLIŃSKA DOMINIKA - OŚWIĘCIM
DO 50 KG
1. KOTAPKA KATARZYNA - OŚWIĘCIM
2. GÓRAK MARTYNA - WIELICZKA
3. GÓRKA ZUZANNA -KRAKÓW KOYAMA
+ 50 KG
1. KOWALCZUK NINA - WIELICZKA
2. KUKIEŁAWIKTORIA - WIELICZKA
3. FURMAN WERONIKA - OLKUSZ
3. PISKORZ WERONIKA - KRAKÓW KOYAMA
JUNIORZY
DO 55 KG
1. FURMANEK JAKUB - JASŁO
2. TWARDOWSKI JAKUB - KRAKÓW KOYAMA
3. GRABSKI MACIEJ - TARNOBRZEG
DO 60 KG
1. FLIŚNIK PATRYK - KRAKÓW KOYAMA
2. RYZ HUBERT - KRAKÓW KOYAMA
3. ŻAK KRZYSZTOF - RZESZÓW
+65 KG
1. KACZMARSKI MARCIN - WIELICZKA
2. STELBOWSKI SZYMON - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3. MIŚKIEWICZ MICHAŁ - KOZIENICE
JUNIORKI
DO 50 KG
1. WÓJCIK MAJA - KRAKÓW KOYAMA
2. JAMRÓG ANNA - JASŁO
3. IGNATOWICZ KAROLINA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
DO 55 KG
1. KONIK DOMINIKA - KRAKÓW KOYAMA
2. SZYPOSZYŃSKA ZOFIA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
+ 55 KG
1. MILEJ ALICJA - OLKUSZ
2. MIDERA KINGA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3. ORZECH NATALIA - RZESZÓW
JUNIORZY STARSI
DO 60 KG
1. CWIL GABRIEL - KOZIENICE
2. RACHOWICZ ARKADIUSZ - JASŁO
3. MOTYKA GRZEGORZ - JASŁO
DO 70 KG
1. CIEŚLAKOWSKI ADAM - KOZIENICE
2. WIECZOREK MATEUSZ - KOZIENICE
3. CEBULA FILIP - WIELICZKA
DO 75 KG
1. LIPIŃSKI MIŁOSZ - TARNÓW
2. WOJCIECHOWSKI KAMIL - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3. CHRABĄSZCZ GABRIEL - KRAKÓW KOYAMA
DO 80 KG
1. MAJEWSKI KAROL - KOZIENICE
2. DZIAMA SEBASTIAN - TARNOBRZEG
3. SZULC BARTOSZ - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
SENIORZY
DO 70 KG
1. SZYMAŃSKI KAMIL - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2. SETLAK ARTUR - JASŁO
3. KAMIŃSKI JAKUB - TARNÓW
DO 80 KG
1. MROZIŃSKI KAMIL - WIELICZKA
2. GŁADYSZ PIOTR - TARNOBRZEG
3. DUKOWICZ MARCEL - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
+ 80 KG
1. ABRATKIEWICZ PAWEŁ - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2. BARAŃSKI ROBERT - JASŁO
MŁODZIEŻOWIEC, KOBIETY
1. KULBAT AGNIESZKA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2. SKOŚ JOANNA - KRAKÓW KOYAMA
3. CIESLINSKA DARIA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
GALA FULL – CONTACT (DO 22 LAT):
1. KOZAK FILIP - TARNOBRZEG
2. PAJĄK RAFAŁ - TARNOBRZEG
GALA FULL CONTACT, SENIOR (+ 22 LATA):
1. PASEK PAWEŁ - TARNOBRZEG
2. BĄKOWSKI MATEUSZ - RZESZÓW