I Puchar Polski OYAMA Karate w Kata, Poznań’2014
W dniu 8 marca 2014 r. w Poznaniu rozegrano I Puchar Polski Zachodniej OYAMA Karate w Kata.
Jego organizatorem było Wielkopolskie Stowarzyszenie Sztuk Walki na czele z Sensei Robertem
Budnym 1 Dan. Puchar odbył się w Szkole Podstawowej Nr 46 przy ul. Inowrocławskiej 19 w Poznaniu.
Wystartowało 66 zawodników z klubów w Bieniowie, Jasieniu, Lubsku, Nowogrodzie Bobrzańskim,
Poznaniu, Przylepie, Zielonej Górze, Żarach, Żaganiu i Turku. Impreza miały także akcent międzynarodowy
w związku z udziałem zawodników z niemieckiego klubu w Cottbus.
Zawody zostały rozegrane systemem mieszanym, tj. eliminacje przeprowadzono z oceną punktową
natomiast półfinały i finały pucharowo. Zespół sędziowski stanowili: Sensei Andrzej Tomiałowicz 4 dan,
Sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan, Sensei Artur Niezgoda 3 dan, Sensei Marek Błaszków 3 Dan,
Sensei Robert Budny 1 Dan, Sensei Jarosław Bandziak 1 Dan, Sensei Mateusz Łanda 1 Dan,
Sensei Łukasz Świderski 1 Dan.
Dziękujemy, OSU!
WYNIKI
KONKURENCJA KATA
Kategoria dziecko dziewczęta
1.Emilia Miśniewska
2. Pola Mielczyńska
3. Iga Brzeska
Kategoria dziecko dziewczęta
1. Oskar Wawrzyniak
2. Michał Rogowicz
3. Mikołaj Mermela
Kategoria młodzik dziewczęta
1. Kinga Ratajczak
2. Katarzyna Smarz
3. Alicja Rosiek
Kategoria młodzik chłopcy
1.Szymon Mielczarek
2. Jan Pawlak
3.Tymoteusz Zieniewicz
Kategoria juniorka młodsza
1.Dominika Chabiniak
2. Natalia Królikowska
3.Gabriela Łanda
Kategoria junior młodszy
1. Emil Rapacz
2. Igor Strzeliński
3. Seweryn Jutkiewicz
Kategoria junior
1. Kamil Michałkiewicz
2. Julian Kubiak
3. Andrzej Błondek
Kategoria juniorki
1. Ewelina Lipińska
2. Sandra Najdek
3. Monika Lipińska
Kategoria seniorki
1. Paulina Garczyńska
2. Anne Müller
3. Paulina Wika
Kategoria seniorzy
1. Bartosz Rzepkowski
2. Mazur Mateusz
3. Tomasz Woźniak
Kategoria mistrzowska
1. Radosław Bandziak
2. Mateusz Łanda
3. Łukasz Świderski
KONKURENCJA KOBUDO
Kategoria młodzik dziewczęta
1. Kinga Ratajczak
2. Nicole Gryzińska
3. Aleksandra Stępień
Kategoria młodzik chłopcy
1. Jan Pawlak
2. Kamil Mikulski
3. Mateusz Woźniak
Kategoria junior młodszy
1. Emil Rapacz
2. Jakub Dziurkiewicz
3. Jakub Piestrzyński
Kategoria juniorki
1. Monika Lipińska
2. Ewelina Lipińska
3. Dominika Chybniak
Kategoria juniorzy
1.Eryk Strzeliński
2. Julian Kubiak
3. Kamil Michalkiewicz
Kategoria seniorki
1.Paulina Garczyńska
2. Anne Müller
3. Paulina Wika
Kategoria seniorzy
1. Radosłąw Bandziak
2. Mateusz Łanda
3. Bartosz Rzepkowski
Serdecznie gratulujemy zdobycia medali, a organizatorom
i sędziom sprawnie przeprowadzonej imprezy, OSU!
Patronat Medialny nad zawodami objął portal epoznan.pl oraz telewizja wtk.
Sponsor Główny: Drukarnia Wielkoformatowa LAMBIT
Partnerzy: Sklep z artykułami do sztuk i sportów walki "Samuraj".
Dziękujemy za pomoc i owocną współpracę, OSU!